SZYBKI KONTAKT
tel. 34 365 13 05
e-mail: tfk@tfk.pl
System ochrony TFK System ochrony TFK System ochrony TFK System ochrony TFK System ochrony TFK

Solidność

Nasze systemy ochrony są jak niezawodna maszyna. Razem tworzą spójną całość, w której każdy trybik, każda najmniejsza śrubka, ma swoje miejsce.

Kontrola

Oznacza bezpieczeństwo. Oddajemy ją w Twoje ręce. Dzięki naszej kadrze uzyskasz kontrolę nad swoim biznesem, o jakiej inni mogą tylko pomarzyć.

Odpowiedzialność

Bezpieczni czujemy się tylko mając wokół siebie ludzi odpowiedzialnych, wybieramy takich partnerów i takich chcemy mieć przyjaciół i współpracowników.

Premier Exif JPEG

Strzały w supermarkecie

W centrum handlowym Silesia w Katowicach, podczas porannym zakupów w supermarkecie Tesco jeden z klientów wdał się w awanturę z personelem. 52-latek nie był zadowolony z obsługi na jednym ze stoisk. Nagle mężczyzna wyciągnął broń i zaczął strzelać. (więcej…)

Branża ochrony to przede wszystkim przewidywanie sytuacji, które mogą się zdarzyć, dlatego kluczem do sukcesu są odpowiednio przygotowani ludzie. Profesjonalnie i kompleksowo ochraniamy: markety, obiekty użyteczności publicznej, zakłady przemysłowe, osiedla mieszkaniowe, domy prywatne, tereny budów i inne. Oprócz tego oferujemy usługi detektywistyczne, ochronę fizyczną, konwoje, inkaso. Instalujemy systemy ochrony, instalacje elektryczne oraz systemy audio-video. Również utrzymujemy czystość w obiektach klienta.