Skontaktuj się z nami


ul.Huculska 40
42-200 Częstochowa
+48 34 365 13 05
e-mail: tfk@tfk.pl

Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa

Przestępczość systematycznie wzrasta. Coraz więcej firm i osób dostrzega to, i podejmuje działania zmierzające do poprawy stanu własnego bezpieczeństwa. Wydaje się, że we współczesnym, rozwiniętym technologicznie świecie zapewnienie sobie bezpieczeństwa nie powinno być sprawą trudną. To nie prawda. W zakresie ochrony gotowe rozwiązania nie istnieją. Niewłaściwe techniki ochrony tylko usypiają czujność, co w rezultacie prowadzi do jeszcze większego, realnego zagrożenia.
Wszelkie przedsięwzięcia w zakresie ochrony powinny być prowadzone w oparciu o wiedzę i doświadczenie specjalistów, profesjonalnie zajmujących się sprawami bezpieczeństwa.
Wychodząc naprzeciw tej potrzebie, oferujemy Państwu możliwość skorzystania z pomocy naszych fachowców, pracowników Pionu Doradztwa, stanowiącego jeden z elementów Systemu Ochrony TFK. Zadaniem naszych doradców jest dokładne poznanie specyfiki Państwa oczekiwań i rzeczywistych potrzeb w zakresie bezpieczeństwa, zdefiniowanie wszystkich potencjalnych zagrożeń i zaproponowanie optymalnych sposobów ochrony, które zagwarantują możliwie maksymalną eliminację potencjalnego niebezpieczeństwa.